Монтажник , вентилация и климатизация

Няма описание

Фирма "Ековент" ЕООД се занимава с проектиране и изграждане на климатични, отоплителни и вентилационни инсталации.
"ЕКОВЕНТ" ЕООД търси да назначи монтажник - климатизация и вентилация, може и без опит.
Ние предлагаме:
- Обучение;
- Конкурентно и редовно заплащане;
-Трудов договор;
-Постоянна целогодишна заетост;
-Допълнителни курсове и квалификация;
-Служебно облекло и инструменти;
- Отлична работна среда и възможност за професионална реализация и развитие;
-Застраховка "Трудова злополука";
-Годишен отпуск;
-Подкрепа, доверие и признание;
-Работа в млад екип от високо-квалифицирани специалисти;
Изисквания:
1. Сертификат за работа с фреон (предимство).
2. Умение за разчитане на технически схеми и чертежи(предимство)
3. Умение за работа с професионални машини и инструменти.
4. Сръчност, експедитивност и отговорно отношение към качественото изпълнение на трудовите задължения.
5. Шофьорска книжка категория В ( предимство).
6. Умение за работа в екип.
Отговорности:
1. Извършаване на качествен и прецизен монтаж на предлаганите от нас климатични и вентилационни системи и инсталации.
2. Отговорно отношение към работата и грижа за правилната експлоатация и поддръжка на използваните машини, инструменти и апаратура.
Всички кандидатури, които доброволно се предоставят , се разглеждат при гарантирана конфиденциалност според ''Закона за защита на личните данни", за целите на осъществяване на подбор.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности