Монтажник скеле

Няма описание

Основни задължения:
Монтаж и демонтаж на скелетни конструкции.
Работа на обекти на фирмата в България и чужбина.
Изисквания към кандидатите:
Опит в областта на строителството е допълнително предимство
Притежаването на шофьорска книжка се счита за предимство
Лични качества:
Умение за работа в екип и способност за комуникация с хора на всички равнища.
Способност за работа в екип.
Умение за приоритизиране на задачите с цел спазване на поставените срокове.
Ние предлагаме:
Трудов договор на пълно работно време.
Високо възнаграждение съобразено със стандартите на съответната страна;
Коректно отношение от страна на работодателя;
Работа в професионална, приятелска и динамична среда.
При интерес от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

June 10th, 2022

Стара Загора

Ремонтни и Монтажни дейности