Монтажник - Сглобяване и опаковане на изделия

Вакуум Ел Систем ООД, със седалище в гр.Ямбол,  е българска компания, лидер в  производството на вакуумни системи, изделия от листова стомана и прецизни машинни   детайли. Компанията  е създадена през 1999г. и оттогава  до сега продължава да разширява производствената си дейност, предлагайки широка гама от продукти и услуги. Нашият обширен инженерен и производствен опит, както и строгият качествен контрол ни позволяват да предоставяме цялостни решения с отлично качество.    Дейността на компанията е насочена в две основни направления:   Производство на изделия от листова стомана и прецизни машинни детайли  като партньор/поддоставчик на световни лидери от различни индустрии Производство на собствена линия вакумни помпи, специализирани системи и аксесоари     Нашата мисия е  да произвеждаме висококачествени продукти,  повишавайки своята производителност и конкурентоспособност. Така ще продължим да задоволяваме изискванията на нашите настоящи клиенти и ще успеем да привлечем нови дългосрочни партньори. Ние се стремим да предлагаме високо ниво на бизнес партньорство, осигуряваме добра комуникация и стабилност в отношенията. Коректност, високо качество, и перфектно обслужване. Това са факторите, на които разчитаме за нашите настоящи и бъдещи успехи.Но преди всичко ключово място заемат нашите служители, защото те ни дават конкурентното предимство без което не можем да се движим напред.

Модерно и чисто производство на изделия от метал

Ние сме водеща компания в производството на вакуумни системи, изделия от листова стомана и машинни детайли. Производствената ни база е модерна, чиста и климатизирана. Работим с оборудване от най-висок клас. Предлагаме отлични условия на работа и високо заплащане на твоя труд.

Позицията

Монтажник на готова продукция , извършващ сглобяване и опаковане на изделия. Сглобяването се изпълнява по схема за монтаж и инструкции. Необходими са умения за разчитане на схеми и чертежи, внимание към детайла, и умения за боравене с измервателни инструменти (рулетка, шублер).

Какви ще бъдат твоите задачи

  • Сглобяване на изделия, следвайки монтажна схема

  • Поставяне на обков, крепежни елементи и уплътнители

  • Опаковане на готовите изделия

Необходими умения и качества

  • Средно / средно техническо образование

  • Умения за разчитане на схеми и чертежи

  • Умения за работа с измервателни инструменти

  • Опит в сглобяване на мебели/техника - предимство

Работейки при нас, ще получиш

  • Работа в чиста, модерна и климатизирана среда

  • Високо заплащане, в зависимост от индивидуалните постижения

  • Лично работно облекло(почиства се професионално всяка седмица)

Локация

Местоработата е в гр. Ямбол. Ние ще окажем съдействие при необходимост от преместване на кандидата.

Ако предложението ни предизвика твоя интерес, кандидатствай по посочената обява като изпратиш автобиография в срок до 20.07.2022!

June 10th, 2022

Ямбол

Производство