Монтажник

ЕГЕ ГРУП” ООД е българска компания, която вече 19 години предоставя комплексни решения за бизнеса в сферата на информационните технологии и търговското оборудване.Екипът, състоящ се от повече от 50 човека, има богат практически опит в реализацията на решения за големи организации и корпоративни клиенти.„ЕГЕ ГРУП“ ООД разполага с фирмени офиси на територията на градовете София и Шумен. През април 2012 г. преминава успешно сертификация по международен стандарт ISO 9001:2015

“ЕГЕ ГРУП” ООД е българска компания, която вече 19 години предоставя комплексни решения за бизнеса в сферата на информационните технологии и търговското оборудване.
Екипът, състоящ се от повече от 50 човека, има богат практически опит в реализацията на решения за големи организации и корпоративни клиенти.
Компанията разполага с фирмени офиси на територията на градовете София и Шумен. През април 2012 г. преминава успешно сертификация по международен стандарт ISO 9001:2015
Бързите и успешни темпове на развитие налага ЕГЕ ГРУП ООД да назначи "Монтажници" на търговски обекти за офис град София.

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изграждане и поддръжка на структурни кабелни системи, системи за видео наблюдение и други видове слаботокови инсталации
- Монтаж на търговско оборудване
- Позицията е свързана с командировки в страната и в чужбина

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Техническа грамотност и умения за работа с акумулаторни инструменти
- Умения за следене и спазване на срокове
- Отговорност и организираност
- Правоспособен и активен шофьор
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Добро навременно възнаграждение
- Ваучери за храна
- Петдневна работна седмица и почивка на официални празници
- 20 дни платен годишен отпуск, съгласно българското законодателство
- Динамична работна среда в екип от млади, ентусиазирани и успешни професионалисти
- Много добри работни условия
- Коректно отношение
- Възможност за професионална реализация и развитие в компания с водещи позиции в своята област
Благодарим за проявения интерес, очакваме вашите документи за кандидатстване - подробна автобиография, придружена със снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени за интервю.
Предоставените от Вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности