МОНТАЖНИК PVC/ TPO (FPO) хидроизолационни системи с опит

Няма описание

Изоматех инженеринг ЕООД е българска компания специализирана в доставка и монтаж на изолационни системи. Във връзка с увеличаване на обема на работа, набираме МОНТАЖНИЦИ PVC/TPO(FPO)хидроизолационни системи.
Типични задачи включват:
• Разбиране на чертежи и спецификации, за да се определят необходимите материали и да се изчислят количествата
• Разбиране и прилагане строителните правила и норми
• Разбиране и прилагане на технологията за полагане на TPO/PVC изолационните системи.
• Измерване и рязане на материали до правилния размер / форма
• Позициониране и настройване на хидроизолацията
• Заваряване (с горещ въздух)
• Изпълнение на специфични детайли
Нашите изисквания:
1. Завършено средно образование;
2. Доказан интерес в областта на строителството;
3. Възможност за започване на работа в кратки срокове.
4. Желание за дългосрочна реализация.
Ние предлагаме:
- Трудов договор.
- Заплащане обвързано с резултатите;
- Работа в екип;
- Добри условия на труд.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности