Монтажник производствен контрол/Контрольор качество

ДЗУ АД е член на Видеотон Груп, Унгария. Като производител на електронни компоненти Видеотон Груп се нарежда в топдесетката в Европа и сред 30-те водещи фирми в света. ДЗУ предлага комплексно и рентабилно решение в отговор на потребностите на партньора от дребно до едросерийно производство на възли, детайли и завършени изделия в областта на електротехниката, битовата електроника и автомобилостроенето.ДЗУ предлага:• Конструиране и производство на инструменти и инструментална екипировка• Шприцване на детайли от пластмаси и термореактивни материали• Универсална и прецизна механична обработка• Монтаж на печатни платки {повърхностен и конвенционален)• Електромеханичен монтаж• Трансфер на технологии Ние разполагаме с необходимите възможности и умения за предоставяне пълен пакет услуги в областта на конструирането, инженеринговата дейност, производството, тестването, софтуерната и хардуерната поддръжка и логистиката.гр.Стара Загора 6000бул. „Никола Петков" 10,

София

"ДЗУ" е голямо производствено предприятие с разнообразна продукция областта на електротехниката.. Във връзка с разширяване на производството търсим да назначим "Монтажник производствен контрол/Контрольор качество".
Основни функции и задължения:
Контролира качеството на полу-готовата и готовата продукция.
Извърша междуоперационнен контрол на всички работни места.
При необходимост прави 100% контрол на полу-готовата или готовата продукция.
Очакваме от вас да имате:
• Средно/висше техническо образование;
• Опит при работа с измервателни уреди;
• Добри компютърни умения;
• Комуникативност, умения за работа в екип;
• Бързо усвояване на нови практики и стандарти по качеството;
• Гъвкаво и прецизно мислене;
• Възможност за работа на две смени
Ще се счита за предимство:
- Опит в работа в производствено предприятие;
- Познания и опит със стандартите ISO 9001, ISO 14001
- Опит и познания по Статистически Контрол на Процесите (SPC);
Компания предлага:
• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Начално и периодични обучения;
• Добро заплащане при показани добри резултати и знания;
Ако се интересувате от позицията, моля изпращайте актуална автобиография и снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
• Съгласно Общия Регламент за защита на личните данни, „ДЗУ"АД е Администратор на лични данни. Във връзка с изпълнение на изискванията на чл. 13 от Регламента, с подаването на кандидатурата си всеки кандидат е информиран и се съгласява със следното:
1. Целта на обработването, за което личните данни, посочени в приложените от кандидатите документи са предназначени е проверка на съответствието с условията (квалифликация, професионален опит и др.) за заемане на обявената свободна позиция и извършване на подбор за сключване на трудов договор с дружеството.
2. Администраторът декларира, че личните данни, получени с настоящето съгласие, няма да бъдат обработвани с други цели.
3. Срокът за съхранение на предоставените лични данни е до приключване на подбора по обявената позиция и сключване на трудов договор с избрания кандидат, но не повече от дванадесет месеца след изтичане на срока на настоящото обявление за свободна позиция.
4. След изтичане на този срок, личните данни, получени с настоящето съгласие, ще бъдат унищожени (хартиените носители чрез шредиране, а на техническия носител – чрез заличаване и изтриване на съответните файлове от компютрите на Дружеството.
5. Администраторът не извършва автоматизирано вземане на решения, включително профилиране, по отношение на лични данни.

June 10th, 2022

Стара Загора

Производство