Ентърпрайз Комюникейшънс Груп ЕООД logo

Монтажник оптични кабели

As successor of the Local Entity of Siemens Enterprise Communications, Enterprise Communications Group ЕOOD was established in May 2011, following the decision of the Management Board of Siemens Enterprise Communications to reduce the direct presence of SEN up to about 20 main countries and to switch to the partner model in the rest of the world. The company performs commercial activity with communication solutions and products, suitable for small, medium and large companies, operating in different areas; studies and implements projects; consults its potential and present customers with regards to their telecommunication infrastructure; installs and maintains telecommunication systems and solutions. Enterprise Communications Group ЕOOD is a Premium Certified Distributor of SEN for the territories of Bulgaria and Macedonia, which is the highest possible partnership level. The company operates with goods originally manufactured by Siemens and other renowned manufacturers and partners in Europe and Bulgaria. Enterprise Communications Group ЕOOD endeavors to maintain constantly high quality of the products and services that it provides. To learn more about it, please visit http://www.enterprise-grp.com.

„Ентърпрайз Комюникейшънс Груп“ ЕООД е водещ доставчик на цялостни решения в сферата на информационни и комуникационни технологии, пожароизвестяване, видеонаблюдение, контрол на достъп и т.н.
Във връзка с разширяване на бизнеса на компанията, търсим да назначим: Монтажник оптични кабели.
ОТГОВОРНОСТИ:
• Външно окабеляване на вертикални щрангове, фасади на жилищни сгради или “въздушна мрежа“;
• Вътрешно окабеляване до крайно клиентско устройство;
• Монтаж и демонтаж на активни или пасивни устройства;
• Изтегляне на оптичен кабел в защитна тръба (в градски условия);
• Монтаж на оптичен кабел в сгради и по фасади;
• Монтаж на различни видове предпазни тръби в сгради;
• Механичен монтаж на крайни оптични устройства и въвеждане на кабел в тях;;
• Други конкретно възложени задачи свързани с дейността;
• Стриктно и отговорно спазване на всички установени в компанията стандарти за работа;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Завършено средно образование – предимство е техническо;
• Желателно е преминат курс за работа на височина и Електробезопасност II или III група.
• Готовност за работа в екип и усвояване на нови знания и умения;
• Добри комуникативни умения;
• Шофьорската книжка;
• Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
• Възможност за работа по международни проекти в чужбина;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Да станете част от нашия екип професионалисти;
• Възможност за професионално развитие и участие в международни проекти;
• Мотивиращо заплащане;
• Социални придобивки;
Ако желаете да бъдете част от нашия екип, моля изпратете CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност, като само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Враца

Търговия и Продажби