Монтажник на врати

Няма описание

Фирма Стилодоорс ЕООД е създадена през 2009 г. и е официален дистрибутор на немската водеща компания и лидер на пазара Hoermann KG в производството на врати за бита и индустрията.
Във връзка с непрестанното си развитие и стремеж за утвърждаване на пазара като коректен работодател и партньор, фирмата търси да назначи квалифициран монтажник на врати
Изисквания:
- ОПИТ В СФЕРАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.
-Средно образование.
-Техническа компетентност и умения за работа с инструменти
-Умения за работа в екип и динамична среда.
-Организираност и отговорност към поставените задачи.
-Възможност за започване на работа веднага.
-Свидетелство за управление на МПС кат.В
Основни отговорности:
- Извършване на качествен монтаж на врати – интериорни, блиндирани и гаражни;
- Спазване на предварително установения срок за извършване на монтажи;
- Коректна комуникация с клиентите;
- Ежедневна координация с останалите отдели на фирмата.
- Грижа към инструменти,служебни автомобили и предоставено обурудване.
Ние предлагаме:
-Постоянен трудов договор.
-Целогодишна заетост
-Обучение и издаване на сертификат за работа с продукти Hoermann.
-Редовно, атрактивно и мотивиращо заплащане.
-Отлични условия за работа и развитие.
Фирмата предлага възможност за работа в динамична среда, високо заплащане обвързано с резултатите от работата.
Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете актуална автобиография и снимка. Няма да се разглеждат кандидатури без опит в сферата на монтаж на врати.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Можете по всяко време да упражните правата си свързани с личните Ви данни, в това число правото Ви на информираност, правото на достъп, на изменение, на ограничаване и правото да бъдете „забравени” – да бъдат изтрити личните Ви данни. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби