МОНТАЖНИК на ВЪНШНА РЕКЛАМА

Над 5000 изпълнени обекта!Рекламна агенция Медия Дизайне създадена през 1993 година от група студенти с амбиции в рекламата и дизайна. През годините натрупахме опит в проектирането и изработката на широк спектър от рекламни изделия, което позволява да реализираме и най-нестандартните проекти. Благодарение на комплексното обслужване, осъществяваме всички рекламни проекти бързо и в рамките на уговорения срок. За изработката на външна или печатна реклама използваме само материали с доказано качество, отговарящи на съвременните технологични стандарти.Създавайки дизайн и реклами, които продават и носят успех на бизнеса на клиентите ни, доказахме своя професионализъм и качеството на предлаганите от нас услуги. Специалистите на Медия Дизайн се съобразяват с особеностите на всеки бизнес, за да бъде рекламата максимално ефективна. Нашият екип печели доверието на клиентите с високата си квалификация, мотивацияи креативност.Безкомпромисното качество с гаранции до 5 години, оптималните срокове за изпълнение и гъвкава логистика ни правят все по-предпочитан партньор при дизайна и изработката на всички видове реклама. Нашите услуги ползват банки, бензиностанции, мобилни оператори, вериги магазини, производствени предприятия, обществения сектор.  Фокусът на фирмата е клиентите ни да останат напълно удовлетворени и бизнесът им да просперира.

Ние сме утвърдена, развиваща се и иновативна компания в изработването и монтажна на външна реклама. Работим с хъс и при висок стандарт на качество и обслужване на клиентите. Поради поемане на нови проекти разширяваме екипа и обявяваме конкурс за позицията МОНТАЖНИК на ВЪНШНА РЕКЛАМА.
Отговорности:
- извършване на монтажни дейности - билбордове, светещи и несветещи табели, обемни букви, изделия от метал, PVC, плексиглас, инсталиране и монтаж на светодиодно, луминисцентно осветление, неон при външни реклами.
- работи се основно на територията на регион Пловдив, редки и кратки командировки в страната
Предлагаме:
- обучение
- работно време от понеделник до петък, редовна смяна; почивни дни - събота, неделя, националните празници
- постоянен трудов договор
- отлични условия на труд и възнаграждение
- възможности за работа по допълнителни проекти
- експертен и сплотен екип
- стартово възнаграждение 900 - 1000 лв нето
Изисквания:
- средно образование
- опит в работа с инструменти за рязане, пробиване, монтаж и обработка на метал, стъкло, PVC
- шоф.книжка кат В
- висока мотивация за обучение
Предимство е:
Опит или квалификация в монтаж на дограма, работа с фолиа и други материали за външна реклама, електротехнически познания.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Благодарим Ви за интереса към позицията!

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности