Монтажник на стелажно оборудване

STAMH е водеща международна компания в инжинеринга, проектирането, доставката и монтажа на сложни складови системи и автоматизирани решения. Изградили сме екип, който развиваме и ценим, защото знаем, че именно той е в основата на нашия успех.   В STAMH, разпознаваме таланта и даваме възможност на всеки да реализира своите умения и способности, следвайки високи стандарти на работа и корпоративни принципи.

STAMH е лидер на българския пазар в областта на проектирането, доставката и монтажа на сложни складови системи. Разрастването на компанията и увеличаващите се проекти ни карат да търсим отговорни, мотивирани и дейни личности.

Търсим и разпознаваме таланта в хората, които се присъединяват към нас и даваме възможност на всеки да реализира своите умения и способности, следвайки високи стандарти на работа и корпоративни принципи.

Изградили сме екип, който развиваме и ценим, защото знаем, че именно той е в основата на нашия 20-годишен успех.

Във връзка с разширяване на дейността си STAMH Service, търсим да назначим Монтажник на стелажно оборудване

Вашите задължения ще се изразяват в:

* Осъществяване монтажа на стелажното оборудване;

* Участие във всички етапи на монтажа на складовите системи;

* Спазване на фирмените процедури, политика и етичен код;

* Принос към добрите и професионални отношения в екипа на компанията;

* Работа на височина.

Изисквания:

* Ориентация към постигането на реални резултати;

* Предишен опит в областта на монтажа на складови системи е предимство;

* Прецизност в работата и умение за спазване на крайни срокове;

* Възможност за пътуване в страната и чужбина;

* Шофьорска книжка категория B.

Ние ще Ви предложим:

* Конкурентно заплащане отговарящо на вашите умения и положени усилия;

* Проекти със световните лидери в производството на технологично оборудване;

* Обучение и трейнинг семинари;

* Дългосрочна работа и отлични работни условия.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашето CV.

Ние ще прочетем с внимание всяко постъпило CV, но за интервю ще се свържем само с избрани кандидати.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности