22.07.22

Монтажник на слаботокови прекъсвачи

В България, Schneider Electric има завод в Пловдив и търговски офис в София.За заводаЗаводът се намира в Индустриална зона Радиново, близо до Пловдив. В него работят около 1 000 души. Тук произвеждаме най-емблематичния продукт от портфолиото на Schneider Electric - миниатюрния прекъсвач. Продуктите ни, произведени в България, достигат до над 20 страни по света. Основната ни мисия е да произвеждаме с най-високо качество и в срок това, от което клиентите ни се нуждаят. Целият ни екип (инженеринг, производство, технически) работи, за да изпълним тази цел по възможно най-добрия начин. Непрестанно инвестираме в хората и технологиите, за да постигнем бъдещите предизвикателства в дигиталния и динамичен свят.За търговския офисОсновната ни мисия е да развиваме продажбите на цялото портфолио на Schneider Electric на българския пазар - това е възможно благодарение на отлично подготвените ни търговски, маркетинг и проектни инженери в екипа ни. Нашите експерти работят с основен фокус върху клиентите - от предлагането на широка гама продукти, през осигуряване на конкурентни цени и условия, до техническа поддръжка при изпълннеие на големи проекти.

Основни дейности и отговорности:
• Изпълнява ръчни дейности по подготовка на подвъзли и възли, операции по сглобяване в съответствие с утвърдените стандартни процедури;
• Спазва работните инструкции и изискванията за качество
Изисквания към кандидата:
• Сръчност, прецизност, концентрация и внимание към детайлите
• Отговорност и организираност
• Готовност за работа на смени.
Условия:
• Трисменен режим на работа или уикенд екип
• Месторабота - с. Радиново, Индустриална зона Пловдив – Завод на „Шнайдер Електрик България” ЕООД.
• Постоянна работа
Компанията предлага:
• Добро възнаграждение
• Ваучери за храна
• Дневна субсидия в столова
• Допълнително медицинско осигуряване
• Безплатен служебен транспорт от Пловдив, Пазарджик, Кричим, Перущица, Устина,
Брестовица, Златитрап, Съединение, Стамболийски, Бенковски, Огняново, Хаджиево,
Триводици, Ветрендол, Братаница, Звъничево
•Обучение на работното място
• Добри работни условия

June 10th, 2022

София

Производство