СКЕЛЕТА, МОНТАЖИ И КОНСТРУКЦИИ ЕООД logo

Монтажник на скеле

Монтажник скеле
Описание и изисквания:
Българска компания с дългогодишен опит в сферата на монтажните дейности, търси да назначи Монтажник на скеле.
Основни задължения:
• Монтира и демонтира конструкции скеле.
• Участва в процеса по окомплектоване с всички видове елементи на конструкциите до цялостното завършване на обекта, съобразно всички изисквания.
• Участва в товаро-разтоварни дейности.
• Участва в подготвителни и спомагателни дейности при монтаж, сортиране и почистване на елементите, планки и детайли.
• Други задължения възложени от прекия му ръководител.
Изисквания за длъжността:
• Образование - средно.
• Задължителен опит на същата позиция минимум 2 години.
• Умения за работа в екип и динамична среда.
• Лоялност и отговорност.
Ние предлагаме:
• Постоянен трудов договор
• Атрактивно възнаграждение
• Възможност за професионално обучение и развитие

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на всички, посочени по-горе изисквания, изпратете Вашата автобиография.
Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Данните предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности