Монтажник на климатична и вентилационна техника

“Ай Ем Джи Инженеринг” ООД е дружество с ограничена отговорност, със седалище гр.София, общ. Триадица, ж.к.”Стрелбище”, ул. “Деде Агач”, № 40, офис 3.Основен предмет на дейност на нашата фирма:Проектиране, доставка, изграждане, монтаж и сервиз на климатични, отоплителни, вентилационни  и газови  системи. Фирмата предлага на своите клиенти техника с високо качество на реномирани марки като “Daikin”, “DAEWOO”, “Toshiba”, “General”, “Mitsubishi”, “Panasonic”, “LG”, “Samsung”. От 2003 г. бяхме избрани за централен сервиз на климатична техника с марка “DAEWOO” и “MATSUSHITA’’ за България. Фирмата е официален сервиз на продуктите на фирмите: „Romstall България” ЕООД и „Viessmann България” ЕООД. Високата квалификация на техническият персонал ни разрешава да реагираме в изключително кратки срокове при повикване за отстраняване на технически проблем или взимане на решение при изграждане на нови системи.\Фирма “Ай Ем Джи Инженеринг” ООД е сертифицирана по система  за управление на качеството EN ISO 9001.

Поради увеличаване на обема на работа, фирма специализирана в продажба, изграждането и сервизиране на климатични, вентилационни и отоплителни инсталации, търси да назначи монтажник на климатична техника.
Изисквания:
• Средно техническо или инженерно образование;
• Опит на подобна позиция (е предимство);
• Сертификат за работа с Фреони (е предимство);
• Практически умения с различни видове инструменти;
• Валидно свидетелство за управление на МПС категория B (е предимство);
Отговорности:
• Добри умения за работа в екип;
• Отговорно отношение към работата;
• Коректност и лоялност;
• Организираност, прецизност и бързина;
• Монтаж и поддръжка на климатична и вентилационна техника;
Ние предлагаме:
• Конкуретно трудово възнаграждение обвързано с показани резултати;
• Трудов договор;
• Курсове,сертификати, професионална квалификация за сметка на фирмата;
• Служебно облекло, телефон, автомобил и инструменти;
• Пълен работен ден 9:00-18:00 ч.;
• Възможност за кариерно развитие;
Ако сте отговорна, мотивирана личност и имате нужда от сигурно работно място.
Моля, изпратете Вашето СV за длъжността, за която кандидатствате.
Всички кандитатури се разглеждат при гарантирана конфиденциалност според ''Закона за защита на личните данни".
Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности