Монтажник на хладилна и климатична техника

ПЕРФЕКТ ЕЛЕКТРА ООД е дружество, занимаващо се с доставка и монтаж на битова и промишлена климатизация, сервиз хладилна и климатична техника, изграждане, оборудване и поддръжка на хладилни инсталации. Във връзка с динамичното развитието на фирмата, търсим да назначим монтажници на хладилна и климатична техника
Основни задължения:
- Монтаж на хладилна и климатична техника
- Работа с клиенти
- Работа с пробивни машини
Изисквания:
- Завършено средно образование
- Шофьорска книжка категория B
- Отговорност, комуникативност, изпълнителност, желание за развитие
- Умения за работа в екип
- Техническите умения и опит се считат за предимство
Ние предлагаме:
- Първоначално обучение
- Възможност за развитие
- Възможност за придобиване на сертификати и лицензи
- Добри условия на труд
- Работа в динамична среда
- Добро трудово възнаграждение
- Допълнителни бонуси
- Ваучери за храна
Ако смятате, че посочената позиция е за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка. Всички документи ще бъдат обработвани съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Русе

Ремонтни и Монтажни дейности