Монтажник на димоотводителни инсталации

Дейността на фирма „Димоотвеждащи сиситеми“ ООД е свързано с изграждането на Вентилационни Системи за Отвеждане на Дим и Топлина и включва изпълнение на електрически механизми за отваряне/затваряне на люкове и прозорци за димоотвеждане и вентилация, както и интелигентни централи за управление на тези механизми.
Основни отговорности и изисквания:
•Извършване на качествен монтаж на ВСОДТ;
•Спазване на предварително установения срок за извършване на монтажи;
•Технически умения за работа с използваните машини и инструменти
•Опит на подобна позиция – предимство
•Умения за работа в екип и готовност за пътувания по обекти в страната;
•Средно образование
•Работа на терен
•Свидетелство за управление, категория В и достатъчен практичен опит в управлението на МПС;
Предлагаме:
•Възможност за професионална реализация;
•Ползване на служебен автомобил, телефон, облекло и инструменти;
•Трудов договор на пълно работно време;
•Добро възнаграждение, командировъчни и бонуси;
•Обучения за повишаване на професионални и лични умения;
Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете актуална автобиография и снимка. Данните, които предоставяте са защитени в смисъла на ЗЗЛД, с гарантирана конфиденциалност.

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности