МОНТАЖНИК КЛИМАТИЧНИ И ОТОПЛИТЕЛНИ ИНСТАЛАЦИИ

Фирма "Клима Трейд БГ" ЕООД, е с дългогодишен опит в областта на климатизацията и отоплителната техника.
Търсим отговорна и енергична личност, която да се присъедини към нашия екип на длъжност:
"МОНТАЖНИК КЛИМАТИЧНИ И ОТОПЛИТЕЛНИ ИНСТАЛАЦИИ"
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ЗАЕМАНАТА ДЛЪЖНОСТ:
- Извършване на монтаж на климатични и отоплителни инсталации
- Диагностициране и сервиз на климатични и отоплителни системи
- Поддръжка в изправност на климатично и отoплително оборудване
- Профилактика на климатични и отоплителни съоръжения
- Други конкретни задачи, свързани с длъжността
ИЗИСКВАНИЯ:
- Сръчност, отговорност и лоялност;
- Опит в работа на подобна длъжност - препоръчителен / задължителен;
- Умения за работа в екип;
- Желание за работа, в сферата на климатизацията и отоплението
- Подходящо техническо образование
- Умение за решаване на технически проблеми
- Валидно свидетелство за управление на МПС
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- отговорна и динамична работа в сплотен екип
- фирмено обучение
- конкурентно и редовно заплащане на трудовото възнаграждение
- трудов договор + осигуровки
Ако искате да се присъедините към екипа ни, изпратете Вашата автобиография и актуална снимка.
Всички документи, на кандидатите, са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.
Първоначален подбор ще бъде извършен само по документи.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Плевен

Ремонтни и Монтажни дейности