Монтажник Фотоволтаични системи

Мотто Инженеринг ЕООД предлага на българския и европейския пазар
инженерингови решения в областта на Възобновяемите енергийни източници.
Във връзка с разширяване на дейността си търсим нови колеги монтажисти.
Отговорности:
- Работа на строителната площадка;
- Монтаж на фотоволтаични модули, инветори и контролери;
- Работа с електрически инструменти;
- Окабеляване;
Изисквания:
- Образование – средно/средно специално(техническо)
- Базови технически познания;
- Умения за работа с техническа документация
- Стриктно изпълнение на поставените ангажименти;
- Комуникативност, умения и желание за работа в екип;
- Готовност за чести пътувания в страната и чужбина
Ние предлагаме:
- Постоянна работа на пълен работен ден;
- Динамична и приятна работна среда;
- Фирмено обучение;
- Редовно заплащане;
- Осигуровки на реална заплата
- Работа в динамичен млад и приятелски екип;
Ако нашето предложение Ви интересува и разпознавате себе си в горе описаните изисквания, моля изпратете:
- Автобиография
- Актуална снимка
Ние гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура.

June 10th, 2022

София

Производство