МОНТАЖНИК

МОНТАЖНИК НА МЪЛНИЕЗАЩИТИ
Кандидатите е необходимо да отговарят на следните изисквания:
* Извършва монтажни дейности на мълниезащити и заземявания.
* Извършва дейности по покриви и фасади и цялостни строителни площадки.
* Работа на височини по аварийни стълби, скелета и др..
* Умело боравене с ръчни инструменти
* Умение за работа с електрически машини.
* Работа в екип.
* Възможност за дневни и кратки командировки.
* Свидетелство за управление на МПС е желателно - кат. В,
* Високо ниво на лична дисциплина и отговорност
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
* Активно участие в дейностите които се извършват, монтажи на заземителни уредби, мълниезащитни уредби, защита от пренапрежения.
* Подготовка на заготовките, материалите и елементите за монтажните дейности.
* Поддържане и опазване на МПС, електрическите машини и ръчни инструменти в добро състояние.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянен трудов договор
- Целогодишна заетост
- Фирмено обучение
- Мотивиращо заплащане в зависимост от уменията Ви
Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания и това предложение Ви интересува, моля изпратете на посоченият адрес Вашата автобиография и актуална снимка. Ще се свържем с Вас за разговор. Тел. за контакт 0885392118

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности