Моделиер конструктор на облекла

МОЛЯ, НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ ПО ТАЗИ ОБЯВА АКО НЕ ОТГОВАРЯТЕ НА ИЗИСКВАНИЯТА!
Представяне на компанията:
Simon Studio е фамилна компания занимаваща се с мода и производство на облекла повече от 40 години. Реализира идеи на световно известни дизайнери и изработва висок клас дрехи.
Изисквания:
- Подходящо техническо образование, свързано с производството на облекла.
- Владеене на технически Английски език.
- Опит на подобна позиция е предимство.
- Отлична компютърна грамотност.
- Умение за ръководене на група от хора.
- Умения за работа с CAD система.
Основни отговорности:
- Конструира и моделира кройки за мостри и производство по
дизайнерска скица или мостра. Нанася корекции по кройката по указания на клиента.
- Превежда съпътстващата техническа документация на всеки модел от английски език.
- Комуникира с клиенти по технически въпроси на електронна поща на английски език.
- Контрол, даване на указания и изпращане на базова кройка към CAD студиата във връзка с дигитализиране, градиране и печат на производствени кройки за всеки модел.
- Участва и спомага за решаване на технически въпроси, свързани със всички аспекти на производството.
Ние предлагаме:
- Отлично заплащане.
- Възможност за повишаване на трудовото възнаграждение при постигнати добри резултати в работата.
- 8-часов работен ден.
- Спазване на трудовото и осигурително законодателство и редовно заплащане.
- Работа в млад екип от професионалисти.
- Възможности за развитие и изява в международна среда;
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Шумен

Производство