Младши системен администратор

“Ремикс Глобъл“ EАД (remixshop.com) е най-голямата онлайн платформ за подбрани дрехи и аксесоари втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери в Европа. Компанията е изцяло българска и към момента оперира ефективно на девет европейски пазара: България, Гърция, Румъния, Полша, Чехия, Словакия, Унгария, Австрия и Германия. Относно задълженията ни по GDPR, моля имайте предвид, че за целите на настоящия подбор не са ни нужни и Ви молим да не ни изпращате Вашето ЕГН, снимки, копия на лични документи. Такива ще поискаме единствено от одобрения/те кандидат/и преди сключване на трудов договор. В случай, че все пак изпратите данни за ЕГН, снимки и копия на (лични) документи, ние ще ги заличим/унищожим незабавно, без да ги разглеждаме.Ние събираме, обработваме и съхраняваме Вашите лични данни с грижа към тях и при спазване на законовите изисквания.Личните Ви данни ще бъдат обработени само и единствено за целите на кадровия ни подбор и за да се свържем с Вас в случай, че Ви одобрим за следващия етап по подбора.Данните на кандидатите за работа ще бъдат съхранявани в срок от шест месеца от получаването им и няма да бъдат разкривани пред други лица/организации извън РЕМИКС ГЛОБЪЛ EАД.Ние вярваме, че предоставяте данните си доброволно. В случай, че не е така, то Ви молим да не ни изпращате нищо и да приемете, че РЕМИКС ГЛОБЪЛ EАД ще е поставено пред обективната невъзможност да разгледа кандидатурата Ви, защото анонимни кандидатури не подлежат на разглеждане.По отношение на личните си данни Вие имате следните права: - право на достъп до тях;- право да искате актуализиране и/или коригиране;- право да искате заличаване;- право да искате ограничаване на обработването;- право на преносимост на данните;- право да възразите срещу обработване по определен начин и за определени цели, вкл. автоматизирано обработване (профилиране).Можете да упражните изброените права с писмено искане до адреса ни в гр. София 1407, район Лозенец, бул. ,,Никола Й. Вапцаров" № 53Б.

Remix е най-големият онлайн магазин за подбрани дрехи и аксесоари - аутлет и втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери. Оперираме на 9 европейски пазара.
Remix наскоро беше придобит от американския гигант ThredUp, като текущо е в бизнес подем, растеж и развитие на нови пазари. Във връзка с това търси да назначи енергични и интелигентни специалисти за позиция "Младши системен администратор".

Позицията е с работно място на бул. "Черни Връх" 51 и с работно време от Понеделник до Петък от 8:00ч. до 17:00ч.

Отговорностите ти, ако решиш да ги приемеш, биха били:
• Участие в подготовка, инсталиране, гаранционно и извънгаранционно обслужване на активите на цялостната ИТ инфраструктура – изчислителна, комуникационна и периферна системи;
• Изпълнение на регулярни операции, свързани с хардуерната поддръжка и профилактика на работните станции и периферната техника на всички колеги;
• Инсталиране, обновяване и поддръжка на популярни операционни системи и приложни софтуери като Windows 7, 8, 10, 11, Linux, MS Office 2016, Adobe products, Browsers, AV, Remote administration, еmail and Google Apps, Active Directory, File Server …
• Поддържа в оптимално работно състояние на активната и комуникационна техника;
• Откриване, анализиране и отстраняване на възникнали проблеми, както и предприемане на превантивни мерки и решения за повтарящи се казуси;
• Работа със Система за контрол на достъпа и работното време, както и Система за видео наблюдение;
• Обучава и подпомага служителите за нормалната и ефективна експлоатация на информационните активи и услуги на компанията;
• Участва в развоя, планирането и реализацията на целеви проекти в областта на ИКТ;
• Осъществява системен мониторинг на Информационните процеси и услуги и осигурява тяхната непрекъснатост;
• Следи жизненият цикъл и инвентаризира информационните активи, изготвя превантивни предложения за тяхната регулярна и навременна подмяна.

Основни изисквания:
• Висше или средно образование;
• Умения за работа в екип;
• Мотивация, аналитичност и добри комуникативни умения;
• Позитивност, Енергичност и желание за работа и развитие в областта на Информационните Технологии;
• Умения за приоритизиране, спазване на срокове и способност за работа под напрежение;
• Владеене на английски език;
• Задълбочени познания и опит по инсталация и поддръжка на Desktop OS: Windows 7, 8, 10, 11;
• Работни, базови познания и опит по Windows Server 2012 и свързани MS технологии – DNS, DHCP, Active Directory, Files Share и др.;
• Работни, базови познания и опит при инсталация и поддръжка на Мрежови Технологии – Wired and Wireless, Firewalls, Routers, Switches, AP, VPNs;
• Работни, базови познания и опит при инсталация и поддръжка на Backup and Recovery технологии и решения.

Какво ти предлагаме:
• Атрактивно възнаграждение и бонусна система;
• Коректно и редовно изплащане на възнаграждението;
• Подкрепяща и позитивна работна среда;
• Сигурно работно място, възможност за развитие в международна компания;
• Вода, кафе и чай - комплимент за служителите;
• Атрактивен социален пакет.

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на строга конфиденциалност.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби