08.07.22

Младши oтговорник обработка на пратки / от 17.30 до 22.00ч./

What do we do at Adecco? Well, to put it simply, on any given day we connect over 700,000 people across 60 countries with job opportunities at leading employers. But our goal goes beyond filling roles - it’s about helping people find fulfilling work and, ultimately, love what they do.If you’re looking for new job opportunities, Adecco can give you access to more jobs at more companies than anyone else. In addition, we can provide the resources you need to realize your career goals.

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси.

За нашият партньор - DHL, ние търсим служители за позицията:

Задължения:

  • Осигурява правилната обработка на  всички входящи  и изходящи    вътрешни и международни пратки, като се придържа към вътрешнофирмените правила, политики и процедури;

  • Следи за изпълнението на качествените показатели на DHL по отношение на входящи и изходящи пратки , като открива и коригира всеко несъответствие, свързано с тях;

  • Обработва международни грешно кодирани пратки за България;

  • Отговаря за правилното сортиране и обработка на изходящите пратки.

Изисквания:

  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;

  • Ориентация към клиента, стремеж да бъде най-добър;

  • Средно образование;

  • Добри компютърни умения;

  • Отговорно отношение към поверените пратки.

Ние предлагаме:

  • Трудов договор;

  • Работно време от понеделник до петък от 17.30 до 22.00ч.;

  • Работа в млад и енергичен екип;

  • Локация - Района около Летище София.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери