МЛАДШИ ОПЕРАТОР В МЕЛНИЦА ЗА ЗЪРНО

Няма описание

Работа в мелнично/силозно стопанство
Трудови задачи и задължения:
- извършва смесване на партиди зърно, съобразно указанията на лаборанта и технолога;
- следи за работата на поверените му машини и съоръжения и при забелязване нередности / несвойствен шум, пропуски, течове и др./ предприема необходимите мерки и уведомява прекия ръководител
- отстранява неотговорни повреди, участва активно при отстраняването на аварии, основни ремонти на силозните съоръжения;
- поддържа добра хигиена на работната площадка
- спазва изискванията за добри производствени и хигиенни практики;
- ежесменно приема и предава работното място в добро техническо състояние;
Условия на труд и производствена среда:
- производствени помещения на мелницата
- петдневна работна седмица
- работно облекло, предпазни средства
- мотивиращо възнаграждение
Изисквания:
- НЕ се изисква опит на подобна позиция
- средно образование
- дисциплиниран, изпълнителен и с желание за работа
Само на одобрените кандидати ще бъде отговорено.

June 10th, 2022

Сливен

Производство