08.07.22

Младши оператор опаковка (за 4, 6 или 8 часа)

What do we do at Adecco? Well, to put it simply, on any given day we connect over 700,000 people across 60 countries with job opportunities at leading employers. But our goal goes beyond filling roles - it’s about helping people find fulfilling work and, ultimately, love what they do.If you’re looking for new job opportunities, Adecco can give you access to more jobs at more companies than anyone else. In addition, we can provide the resources you need to realize your career goals.

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

Към настоящия момент,  наш доверен партньор  са Тева- една от най- големите световни генерични фармацевтични компании с най- богатото портфолио в генеричната индустрия – над 1840 лекарствени продукти. Тева в България /до края на 2020 г., позната като Актавис/ е най-голямата фармацевтична компания по производствен капацитет, продажби в опаковки и брой служители, които са над 1500.

Поради разширяване на производството в завода в Дупница с нова мощност, търсим мотивирани кандидати за различни позиции в областта на Производство и Инженеринг:

Ние предлагаме:

  • Атрактивно заплащане;

  • Месечна добавка за храна

  • Допълнителни месечни придобивки, включващи доплащане за работа на смени;

  • Гъвкавост в избор на работно време и натовареност - възможност за избор на работни дни и гъвкавост на работния график;

  • Подкрепяща и позитивна работна среда, безопасни условия на труд, гъвкава заетост;

  • Осигурен организиран транспорт до работното място.

Основни отговорности:

  • Подпомага дейностите по опаковане на лекарствени продукти;

  • Спазва работния график и установените оперативни процедури;

  • Стриктно спазва изискванията на Добрата производствена практика и Здраве и безопасност при работа за носене на работно облекло, хигиена и поведение в работните помещения.

Изисквания към кандидатите:

  • Минимум средно образование (техническо и/или химическо би било предимство);

  • Не се изисква опит във фармацевтичното производство (подходяща за студенти, ученици, навършили 18 г. и пенсионери);

  • Отговорност и почтеност при изпълнението на служебните задължения

  • Ориентираност към постигане на резултати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

June 10th, 2022

Дупница

Търговия и Продажби