МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР НА МИКРОБУС до 3,5т

МАТ Лоджистикс ООД е доставчик на транспортно-логистични решения и услуги, съобразени с индивидуалните изисквания на всеки клиент. Ние сме вашата връзка от България до останалата част в света за транспортиране на групажни и комплектни товари.  Обслужваме широк кръг от клиенти , които изискват висококачествено обслужване на оптимални цени. Помагаме за подобряване на ефективността на доставките и намаляваме Вашите транспортно-логистични разходи. Предлагаме  персонално отношение към клиента, надеждни и гъвкави решения.

Във връзка с постоянното разширяване на нашата дейност търсим да назначим МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР НА МИКРОБУС ДО 3,5т
Основни задължения:
-Управлява и поддържа повереното му МПС в добро техническо състояние
-Познаване и правилно боравене с документацията свързана с извършване на международни товарни превози (ЧМР,Лифершайн)
-Работа с мобилни приложения и навигация
Ние ще Ви предложим:
-Постоянен трудов договор
-Нетно възнаграждение 3000 лева на месец/ 50 Евро на календарен ден! (За шофьори с ОПИТ)
-Работен график: минимум 30 дни вътрешно в Европа; 8-15 дни почивка.
-Работа само с нови микробуси, оборудвани със спално отделение(надстройка) и печка.
-Превод на командировъчни-всяка седмица, изплащане на дължимото след завършване на курса
-Служебна сим карта с отличен план за безплатни разговори и мобилен интернет
-Служебна навигация Garmin
Изисквания към кандидатите:
-Шофьорска книжка с B категория
-Отговорност, лоялност, точност, организираност и експедитивност, комуникативност
-Способност за работа в динамична обстановка
-Желание за обучение и сериозно отношение към работата
-Владеенето на чужди езици ще се счита за предимство
Документи за кандидатстване:
- CV /автобиография/
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Всички одобрени кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, изпратена от Вас, представлява лични данни по смисъла на ЗЗЛД и разпоредбите на Общия регламент за защита на личните данни /Регламент/ЕС/ 2016/679/ и се предоставя доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат

June 10th, 2022

Велико Търново

Шофьори, Куриери