МЕСАЧ НА ТЕСТЕНИ ИЗДЕЛИЯ

Няма описание

Дъ Бейкърс АД е производствено предприятие в хранително-вкусовата промишленост. Поради увеличаване обема на работа и разширяване на дейността, дружеството набира кандидати за следната длъжност:
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
-следи за грамажа на влаганите суровини според номенклатурата;
-зарежда миксера със суровини;
-следи за правилното протичане на замесването;
-съгласува функциите си според ритъма на производството;
-почиства уредите свързани със замесването;
-извършва ежедневен преглед на състоянието на техниката, с която изпълнява трудовите си функции
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- завършено средно образование;
- опит в производствена фирма ще се счита за предимство;
- високо чувство за отговорност;
- изградени трудови навици;
- корeктност, лоялност, умение за работа в екип.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- мотивиращо възнаграждение;
- социално и здравно осигуряване за пълен работен ден и върху пълно брутно трудово възнаграждение;
- обучение на работното място и възможност за квалификация и развитие;
- работа на смени;
- добри условия на работа;
- ваучери за храна;
- осигурени разходи за транспорт;
- възможност за развитие, при постигане на качествено изпълнение;
Ако желаете да станете част от нашия екип, ще очакваме Вашите автобиографии с актуални снимки и телефон аз обратна връзка.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи и само с одобрените кандидати ще установим контакт.

June 10th, 2022

Шумен

Производство