МЕНИДЖЪР УПРАВЛЕНИЕ НА ПРОЕКТИ

 „София Тех Парк“ АД е дружество 100% собственост на българската държава, което реализира и ръководи проекта за създаване на Научно-технологичния парк в София, финансиран от програми на Европейската комисия. София Тех Парк е първият научно-технологичен парк в България и неговата мисия е да бъде платформа за обмен на знания и идеи между научните среди, бизнеса, държавата и обществото. Целта му е да се превърне в престижна локация за световните, регионални и национални изследователи и иновативни компании, да доизгради системата за подпомагане на иновациите и новите технологии чрез подкрепата на предприятия, които да подсилят икономиката на знанието у нас. Основната задача на научно-технологичния парк е и да обедини в едно усилията на бизнеса и науката, като се фокусира върху развитието и осъществяването на проекти в трите фокусни области на научно-технологичния парк – ИКТ, науки за живота и чиста енергия. Паркът цели да засили конкурентоспособността на науката и предприемачеството в България, да подпомага стартиращи компании и иновативни идеи, както и да катализира процеса на комерсиализация на научните изследвания.

“СОФИЯ ТЕХ ПАРК“ АД
МИСИЯТА НА ДРУЖЕСТВОТО Е ОСЪЩЕСТВЯВАНЕТО НА ПРОЕКТИ, КОИТО
БЛАГОПРИЯТСТВАТ РАЗВИТИЕТО НА ИЗСЛЕДОВАТЕЛСКИЯ, ИНОВАЦИОННИЯ И
ТЕХНОЛОГИЧЕН КАПАЦИТЕТ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
набира кандидати за длъжността
Кратко описание на длъжността:
Организира и участва в процеса по кандидатстване, изпълнение и мониторинг на различни видове проекти, както вътрешни, така и финансирани от оперативни програми и структурни фондове на Европейския съюз, по които дружеството кандидатства или изпълнява.
Основни задължения:
- Управление, мониторинг и отчитане на различни проекти, по които дружеството е бенефициент или партньор
- Преглежда и подготвя необходимата докуменатция по различните конкурсни процедури
- Изготвя система за осъществяване на вътрешен мониторинг по проектите, извършва отчитането и изготвянето на технически доклади и отчети по проектите, в зависимост от вида им
- Оказва съдействие и участва при изготвяне на бюджети за вкючване в нови проекти
- Осъществява комуникация с организации на местно, регионално, национално и международно ниво, доколкото това е необходимо за изпълнение на преките служебни задължения
- Организира и участва в дейностите по развитие на лабораторните звена в Научно-технологичния парк, вкл. управлението и документалното координиране на дейностите в рамките на лабораторния комплекс, идентифициране и работа с клиенти/партньори на лабораториите и др.
- Текущо проучване на възможности за финансиране и програми за кандидатстване
Изисквания:
- Висше образование
- Професионален опит – минимум 2 години опит в изготвянето и управлението на проекти в целия обхват от кандидатстване до реализация
- Отлично владеене на английски език
- Интерес към наука и иновации
- Отлична компютърна грамотност
- Отлична писмена култура и комуникация
- Добри аналитични и презентационни умения
- Умения за бързо учене на нова материя и работа в динамична среда
- Високо ниво на организираност, отговорност и мотивация
Необходими документи за кандидатстване:
- Автобиография и мотивационно писмо
- Копие от диплома за висше образование и други допълнителни сертификати и референции доказващи опит и покриване на изискванията за настоящата позиция
„София Тех Парк“ АД предлага:
- Работа на трудов договор и конкурентно възнаграждение
- Възможност за обучения и кариерно развитие
- Работа в млад и амбициозен екип
- Допълнителни придобивки: безплатно паркомясто и допълнително здравно застраховане.
- Приятна работна среда в първия Научно-технологичен парк в България
Адрес: „София Тех Парк“ АД, гр. София, п.к. 1784, бул. Цариградско шосе № 111 Ж, ет. 2, Лабораторен комплекс
За повече информация: Преспа Георгиева, Офис мениджър, 0889 900 603
Краен срок за подаване на документи: 24.07.2022 г.
Подборът ще бъде извършен по документи и интервю. До интервю ще бъдат допуснати само одобрените по документи кандидати.
Документите на всички кандидати са защитени по смисъла на ЗЗЛД, както и съгласно Регламент 2016/679.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности