Мениджър "Управление на етажна собственост" (Фасилити мениджър)

„ТРИУМФ КОНСУЛТ” ЕООД е фирма с 10 годишен опит на пазара на услуги, свързани с недвижими имоти. От 2009 г. дружеството е тясно специализиранo в управление, стопанисване и поддръжка на жилищни и офис сгради, комплекси от затворен тип, хотели, апартаменти и други самостоятелни обекти. Предлагаме пълен портфейл от услуги, от закупуване на имота и осигуряване на наематели, до ежедневна поддръжка и стопанисване на обекта, за тези, които не желаят или нямат възможност да управляват пряко своята собственост. За жилищни и административни сгради предлагаме също домоуправителство, касиерство, почистване, озеленяване, снегопочистване, контрол на достъп, извършване на ремонтни дейности и др. Дружеството разполага и с отделно звено, занимаващо се изцяло със сделки с недвижими имоти – покупки, продажби и наеми с български и чуждестранни инвеститори. Нашият екип от подготвени специалисти, с опит в сферата на недвижимите имоти, ще ви накара да почувствате сигурност, поверявайки имота си в наши ръце.   Вашият комфорт е наше задъжение!

„ТРИУМФ КОНСУЛТ” ЕООД е фирма с 11-годишен опит в управлението и стопанисването на жилищни и административни сгради.
Във връзка с корпоративната стратегия за разрастване на компанията, обявяваме конкурс за:
Фасилити мениджър / Мениджър "Управление на етажна собственост"
Вашите отговорности са свързани с управление на етажни собствености, в т.ч.:
• Администриране на процесите в етажната собственост
• Водене на комуникация с клиентите, общински и държавни органи и частни институции
• Организиране и провеждане на общи събрания на собствениците
• Завеждане и поддръжка на книга на собствениците и наемателите
• Събиране на месечни такси за поддръжка на общи части
• Организиране на заплащането на разноските за общите части на сградата: асансьорна поддръжка, електроенергия, почистване и др.
• Събиране на оферти за ремонтни дейности, организация и контрол по извършването им
Изисквания към кандидата:
• Комуникационни умения
• ОТЛИЧНА ЕЗИКОВА И ПИСМЕНА КУЛТУРА - граматика, правопис, лексика на български език;
• Компютърни умения - MS Office, Internet, правно информационни системи
• Възможност за работно време до 21:00 часа /в редки случай/.
Предимства:
• Личен автомобил или шофьорска книжка (разходите за гориво се заплащат допълнително);
• Технически умения за извършване на дребни ремонти;
• Презентационни умения;
Ние предлагаме:
1) Обучение и работа във водеща в областта компания;
2) Конкурентно възнаграждение;
3) Гъвкаво работно време, възможност за работа от вкъщи и без ангажимент за постоянно присъствие в офиса на дружеството;
Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности