Мениджър уеб сайт

Няма описание

КОРДЕЛЛА ГИФТС ЕООД е динамично развиваща се българска компания, специализирана в областта на корпоративните подаръци, декорацията, събитиен мениджмънт и пр. Търсим кандидати за позицията Мениджър на електронен магазин.
Отговорности:
- Създаване, организиране и актуализиране на съдържанието на електронен магазин ,
- Реализиране на уеб кампании и промоции;
- Съдействие за поддържане на профилите на компанията в социалните мрежи;
- Комуникация с настоящи и бъдещи клиенти;
- Генериране и анализиране на пазарната информация/статистики;
- Организиране на логистиката на стоките чрез комуникация с транспортни фирми.
- Приемане и изписване на стоки от склад
- Организиране на документооборота, свързан със стоките
- Дейности свързани с работата на компанията
Изисквания:
- Комуникативност, самостоятелност, способност да постига поставените цели, отговорност;
- Добри умения при комуникация и преговори с клиенти;
- Фокус върху детайлите и нестандартно мислене;
- Отличен писмен и говорим български език;
- Добро ниво на ползване на английски език (писмено и говоримо);
- Много добри познания и опит с Adobe Photoshop, MS Office, MS Windows и Интернет;
- Ангажираност и отговорност към работата;
- Желание за развитие и нови познания в сферата на Web услугите.
Предимства:
- Предишен опит на подобна длъжност;
- Завършено образование в сферата на Икономиката, Търговията или Маркетинга;
- Познания и опит в сферата на Web услугите;
- Познания и опит за SEO, дигитален маркетинг и реклама.
Ние предлагаме:
- Интересна, отговорна и дългосрочна работа;
- Добро месечно заплащане и допълнителни бонуси;
- Възможност за развитие спрямо постигнатите резултати;
- Работа в динамична и бързо развиваща се сфера;
- Допълнително обучение;
- Приятна работна обстановка, добра работна среда в малък екип от професионалисти.
Ако позицията представлява интерес за Вас, можете да изпратите CV,снимка и мотивационно писмо до 31.07.2022 г. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби