МЕНИДЖЪР СТРОИТЕЛНО-РЕМОНТНИ ДЕЙНОСТИ

Задължения и отговорности:
-Осъществява непосредственото оперативно – стопанско, техническо и административно ръководство на обектите ;
-Упражнява контрол и организиация на кадровия ресурс.
-Следи за всички видове ремонти - текущи и капитални.
-Детайлно познава и изготвя техническата  документация при извършването на СМР - проектосметни документации, комплексни и линейни графици, разчетите за необходимите трудови и материални ресурси, утвърдения производствен план;
Изисквания за длъжността:
-Образование в областта на строителството;
-Професионален опит на подобна позиция – минимум 2 години;
-Добро познания при разчитане  и изготвяне на  строителна документация;
-Познаване на действащата нормативна база в областта на строителството;
-Добри организационни, ръководни и комуникационни умения, компютърна грамотност и шофьорска книжка
            Ние предлагаме:
-Работа в стабилна компания с дългосрочни ангажименти;
-Отлични възможности за професионално развитие;
-Постоянен трудов договор;
-Добро заплащане

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм