Мениджър СПА център

Няма описание

Aquahouse Hotel & SPA***** се намира в центъра на първия български морски курорт Св. Св. Константин и Елена, заобиколен от парк с борова гора, само на метри от красивия плаж. Модерната архитектура и елегантността на комплекса са вдъхновени от природата, морските вълни и пясъчните извивки. В Аквахаус Хотел и СПА продължаваме дългогодишните традиции на курорта като морска, СПА и кулинарна дестинация.
Aquahouse Hotel & SPA търси да назначи отговорна и проактивна личност на длъжност Мениджър Спа център!
Вашите основни задължения и отговорности включват:
1. Организация, контрол и проследяване на цялостната дейност на Спа центъра.
2. Ежедневен контрол на всички извършени процедури и терапии в Спа центъра.
3. Контрол върху стопанисването на материалната база, проследяване движението на стоково-материалните ценности и тяхното използване.
4. Обучение, контрол и оценка на персонала според приетите фирмени стандарти за работа в хотелския комплекс.
5. Изготвяне на предложения за текущи и основни ремонти.
6. Изготвяне и съгласуване на заявки за доставка на консумативи, материали и всичко необходимо за качествено обслужване на туристите в Спа центъра.
7. Участие в ежемесечни ревизии.
8. Предоставяне на ясна и достоверна информация на клиентите и пациентите.
Успешният кандидат за нас притежава:
- Висше образование в сферата на Туризма или Хотелския мениджмънт;
- Предишен опит на подобна длъжност;
- Владеене на чужди езици;
- Лидерски качества и възможност за организация на много хора;
- Мотивираща личност и “Ние можем“ отношение;
- Умения за работа с хотелски софтуер Clock;
- Много добри комуникативни, координационни и организационни умения, инициативност, умения за работа в екип;
- Отлични умения за планиране на времето, следене и спазване на срокове;
- Умение за поддържане на високо ниво на конфиденциалност и лоялност;
Какво предлагаме ние:
- Отлични условия на работа в просперищата компания;
- Конкурентно възнаграждение и бонуси при достигнати резултати;
- Допълнителен социален пакет;
- Карта с отстъпки за много хотели, ресторанти, СПА центрове и нощни заведения;
- Много възможности за личностно и професионално развитие;
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм