Мениджър Сектор / Ръководител Търговски екип Mr.Bricolage София-Люлин

Марката „Mr.Bricolage” е позната в България вече 22 години, от отварянето на първия магазин в София. Той е и първият магазин в България от модерната търговия за стоки „Направи си сам”. Днес, в осем от най-големите градове в страната - София, Пловдив, Варна, Благоевград, Бургас, Плевен, Русе и Добрич, успешно работят 11 модерни магазина „Mr.Bricolage”. Над 650 специалисти с разнообразен опит и компетенции ежедневно подпомагат клиентите ни да направят най-добрия избор за обновяването и поддържането на своя дом и градина. Магазините се управляват от акционерно дружество „Доверие-Брико”. „Доверие-Брико“ е място за хора, които обичат да общуват и черпят вдъхновение от ежеминутния контакт с клиентите и колегите си, хора, които търсят и приемат професионални предизвикателства, мислят за себе си в дългосрочен план и се отдават на работата си и времето с приятели. Ние осигуряваме реални възможности за израстване и се стремим да подпомогнем всеки служител да работи върху усъвършенстването си, като повишава образованието и квалификацията си и следва целите си за развитие, фирмените цели и професионалните си ангажименти.

Основните отговорности на Мениджър сектор:
• Да ръководи, организира, контролира и мотивира екипа си от продавач-консултанти в магазина за постигане на зададените цели;
• Да осигурява качествено обслужване на клиентите на магазина;
• Да проявява лично внимание и индивидуален подход към Топ клиенти;
• Да следи действията на конкуренцията на локалния пазар и да предлага локални инициативи на магазина;
• Да контролира нивата на запасите и тяхната обращаемост за сектора, за който отговаря;
• Да анализира ключовите търговски показатели и да реализира мерки за тяхното подобрение.

Изисквания към кандидата:
• Да имате минимум 1 година опит в управлението на екип, в контрола и управлението на стокови наличности;
• Да притежавате енергичност, предприемчивост и търговски усет;
• Да имате добри аналитични умения, способност за самостоятелно вземане на решения, умения за организиране на работата;
• Да познавате пазара на стоки „Направи си сам”;
• MS Office.

Предимство би било:
• Да имате завършено висше образование (Мениджмънт, Бизнес администрация, Стопанско управление, инженерни специалности);
• Предишен опит с ERP програми (SAP);
• Английски език.

 При нас вие ще получите:
• Атрактивно заплащане;
• Бонус в зависимост от постигнатите резултати;
• Отлични възможности за професионално и кариерно развитие;
• Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията;
• Интересна и предизвикателна работа;
• Допълнително здравно осигуряване с възстановяване на средства;
• Ваучери за храна на стойност 150 лв.;
• Преференциални условия при ползване на спортна карта;
• Допълнителен почивен ден за рождения ви ден.

Ще поканим на разговори само кандидатите одобрени по документи.

Гарантираме, че обработката на личните данни на кандидатите, ще бъде съобразена с разпоредбите на Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби