АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА КАДРИ ХЕРМЕС 2018 ЕООД logo

Мениджър проекти

Агенция за подбор на кадри „Хермес 2018“ e  приемник на дейността на Агенция за подбор на кадри „Хермес“ създадена през 2006 г. , към Образователен бизнес център “Хермес”, с цел да предостави услуги и консултации при посредническа дейност по наемане на работа, информиране и консултиране на търсещи работа лица и работодатели, психологическо подпомагане на търсещи работа лица, насочване към професионално и мотивационно обучение, насочване и подпомагане при адаптиране и реализация на пазара на труда на търсещите работа лица и на работодателите. Дружеството е регистрирано за извършване на дейността си в Министерство на труда и социалната политика под удостоверение № 2514 от 19.04.2018 г .        Разработените от Агенцията програми за подбор, обучение и управление на човешките ресурси са съобразени с европейските стандарти и могат да бъдат адаптирани към необходимостите и особеностите на конкретен работодател. Осъществяват се чрез психологически анализ на персонала, компетенции и план за корпоративно обучение. Насочени са към професионална ефективност и  удовлетворяване потребностите на  корпоративния клиент.   Подкрепят личността при реализиране на потенциала си и усъвършенстване възможностите за успешна реализация.В екипа на Агенцията присъстват психолози и консултанти в различни сфери на бизнеса.

Клиент ни е водеща компания доставчик на съдържание за регулирани пазари по целия свят, за слотове, казина на живо, бинго, скреч карти и др.
Отговорности и задължения:
• Разработване на изчерпателни планове за проекти, които обединяват бизнес изискванията с целите на компанията и се координират с различни мениджъри и технически персонал по време на всички фази на проекта, от първоначалното разработване до внедряването;
• Проактивно наблюдаване и изпълняване на плановете на проекта, за да се гарантира, че проектът е по график и рамките на бюджета;
• Информиране на заинтересованите страни за състоянието на проекта и резултатите, както и за стратегиите за риск;
• Проактивно общуване с целия ангажиран персонал, за да се идентифицират проблеми, да създадат решения и да се приложат подобрения на ефективността;
• Осигуряване, гарантиране на качеството на резултатите от проекта;
• Координиране и поддържане екипите по проекта;
Изисквания:
• Минимум 2 години опит и управление на проекти в казина или iGaming;
• Отлично владеене на английски език;
• Ниво на степен или висше образование;
• Умение за спазване на крайните срокове;
• Умения за работа по няколко проекта наведнъж;
• Организиран, ориентиран към детайлите;
• Умения за решаване на проблеми;
• Способност за работа както с утвърдени, така и с новосформирани екипи;
• Способност за работа от разстояние;
• Възможност за работа в динамична и напрегната среда, като същевременно поддържа точност и внимание към детайла;
• Отлични комуникативни и междуличностни умения.

Предлагани условия:
• Трудов договор с 6 месечен изпитателен срок;
• Местонахождение на работното място – София жк. Дружба;
• Конкурентно възнаграждение;
Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български и английски език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности