Мениджър Продажби отдел Private Label

Рубелла Бюти” АД, най-големият Български производител на висококачествена козметика, обявява конкурс за позицията:
Основни отговорности и задължения на длъжността:
• Участва в дейности, свързани с формирането и развитието на фирмената политика по развитие на експорта в конкретните пазари.
• Анализира присъствието на компанията на утвърдените и съществуващи пазари и активно работи за увеличаване и за утвърждаване на нейните позиции в конкретните пазари.
• Следи развитието на конкурентите и систематизира информацията от пазара (цени и активности на конкурентите).
• Ключово звено е в разработката на нови продукти под бранд на съответния клиент, създава продуктовите досиета и участва във внедряванията на съответните продукти.
• Отговаря за условията на бизнес партньорство по сключваните договори и ценовата стратегия на компанията по отношение на отделните пазари и клиенти.
• Съобразно тенденциите на пазарите, за които отговаря, участва при формиране портфолиото на компанията.
• Анализира и обобщава данните за продажбите и изготвя отчети за външнотърговска дейност на компанията за поверения му регион и клиенти.
• Контролира своевременното погасяване на финансовите задължения на клиентите.
• Контролира логистичното обезпечаване на доставките.
Изисквания към кандидата:
• Образование: Висше. Специалности: МО, МИО, Икономика на търговията, Маркетинг.
Образователна степен: Бакалавър или Магистър
• Компютърна грамотност: MS Office: Word, Еxcel, PowerPoint, много добри познания за работа с база данни
• Чужди езици – задължително е отличното владеене на английски – писмено и говоримо; Владеенето на допълнителен език се счита за предимство.
• Професионален опит: мин. 2 години търговски опит в областта на Външните пазари и експорта.
• Лични качества: Умение за водене на преговори и презентиране, гъвкавост и адаптивност, инициативност, комуникативност, решителност и предприемчивост, оперативност и аналитично мислене, организационни качества.
Ние предлагаме:
• Възможност за работа с екип от професионалисти.
• Адекватно възнаграждение, на база постигнатите резултати.
• Възможности за лично и професионално развитие.
Ако отговаряте на изискванията и проявявате интерес към посочената позиция, моля, изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби