МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ

Няма описание

Prestige Club Hotels, КК Златни пясъци търси да назначи високо мотивиран и отдаден на работата си професионалист, който да се присъедини към нашия екип, на следната позиция:
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1. Отговаря за изготвяне на ценови оферти и комуникация с клиенти и туроператори по задание на търговския директор.
2. Координира всички дейности, свързани с продажбите на хотелите на компанията и маркетинговото им представяне заедно с търговския директор;
3. Разработва стратегии и следи за тяхното изпълнение за медийното представяне на хотелите на компанията;
4. Има възможност да пътува в страната и чужбина, и да участва на международни туристически изложения.
ИЗИСКВАНИЯ:
1. Висше образование в областта на туризма; или релевантно
2. Отлично владеене на английски език, всеки допълнителен език е предимство;
3. Добра компютърна грамотност, познаване на хотелски софтуер и графичен софтуер;
4. Опит в директния маркетинг;
5. Опит на същата или подобна позиция минимум 3 години;
6. Много добра комуникативност, аналитично мислене, организираност.
7. Шофьорска книжка, категория В.
Ние предлагаме:
* Работа в млад и енергичен екип;
* Много добри условия за работа, атрактивно заплащане и възможност за развитие;
* Целогодишна заетост;
Ако проявявате интерес, моля, изпратете автобиография с актуална снимка и телефон.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност според Закона за защита на личните данни. Кандидатите, изпратили необходимите документи и отговарящи на условията, ще бъдат поканени на интервю.
Благодарим Ви предварително за проявения интерес!

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм