МЕНИДЖЪР МЪРЧАНДАЙЗИНГ

Най – голямата и луксозна верига спортни центрове в България - Pulse Fitness & Spa обявява свободна позиция за длъжността МЕНИДЖЪР МЪРЧАНДАЙЗИНГ.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Представяне по оптимален начин на продуктите в търговските обекти на компанията;
- Изготвяне на планограми за разположението на стоките в търговските обекти и позиционирането на рекламните материали;
- Проследяване на оптимална стокова наличност на стелажите и подреждане на продуктите според утвърдени стандарти и норми;
- Мисли глобално в позиционирането на стоките, по начин, осигуряващ подреденост, свързаност, логичност и възможност за увеличаване на продажбите;
- Да генерира идеи за планиране и изготвяне на аранжировки от предлаганите продукти и аксесоари на предварително определени места в търговската зала;
- Грижа за добрия вид на стелажите и щандовете, като ежедневно проверявате състоянието на продуктите и следите за правилното позициониране на артикулите;
- Анализирате клиентските нужди и изготвяте коректни отчети за реализираните продажби;
- Участвате активно в подготовката, планирането и провеждането на различни промоции съвместно с търговския отдел на фирмата;
- Имате усет към детайла и поглед в перспектива;
- Не позволявате да има по-добър от вас, затова проучвате и анализирате конкуренцията, за да сте винаги крачка пред тях.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Минимум 2 година опит на подобна позиция (мърчандайзер, ревизор и др.) ;
- Познания по мърчандайзинг стандарти;
- Добра пространствена ориентация;
- Умение за разбиране на клиента и неговите желания;
- Добри организационни умения и комуникативност – спазване на крайни срокове и графици на работа;
- Средно или висше образование /Специалност Маркетинг, Икономика на търговията/;
- Търговски нюх и умения за работа в екип;
- Умения за планиране на времето и проактивност
- Добра компютърна грамотност;
- Свидетелство за управление на МПС - категория В;
- Лоялност, аналитичност, ентусиазъм и хъс за работа;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Предизвикателството да променяш работното пространство съвместно с позитивен и амбициозен екип ;
- Коректни и дългосрочни трудови отношения;
- Мотивиращо възнаграждение и динамична работна атмосфера;
- Работа в екип от професионалисти;
- Разнообразна работа с възможности за лична изява и професионално развитие.
- Сключване на постоянен трудов договор и поемане на осигуровките с фирма БОЛКАН АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ ЕАД.
Ако Вие отговаряте на изискванията и желаете да се развивате в сферата на Продажбите, изпратете ни Ваша актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю за работа. Конфиденциалността на предоставената от кандидатите информация е гарантирана в съответствие със законодателството. Всички данни, предоставени от Вас , са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби