Мениджър клиенти

Създадохме Респонса Превент през 2007 г. /под името Тийм Превент България/. Ние сме Служба по трудова медицина и Консултант по здраве и безопасност. За всички тези години изградихме екип от професионалисти и експерти с над 200 години опит. Работим с над 1300 предприятия и 35’000 работещи. Даваме гаранция за нашата работа!

Респонса Превент ООД е водещ консултант по Здраве и безопасност и трудова медицина с опит над 14 години в България. Част сме от международна група в 15 държави в цяла Европа.
Ние търсим да назначим Мениджър ключови клиенти в гр. София.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Намиране на нови клиенти;
- Определяне на задачи, които трябва да се изпълнят при клиента на годишна база;
- Организиране на работата за настоящи клиенти;
- Поддържа активни връзки с клиентите;
- Ходи на срещи с клиенти на фирмата;
- Продава допълнителни услуги на настоящи клиенти;
- Преподписва договори с настоящи клиенти.
- Предлага висококачествено обслужване;
- Изготвя периодични отчети за дейността и резултатите;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Отлични комуникативни умения;
- Нагласа за активна директна работа с корпоративни клиенти;
- Умения за водене на преговори;
- Умения за управляване на хора;
- Умения за работа в екип;
- Много добра компютърна грамотност (MS Office, Internet);
- Шофьорска книжка – категория „В”.
Нашата главна цел се изразява в това да подпомагаме нашите клиенти, обществото и бъдещите поколения в осигуряването и поддържането на безопасни и здравословни условия при работа.
Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваше CV
След извършване на подбор по документи, ще се свържем с избраните кандидати, с които ще бъде проведено интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности