20.07.22

Мениджър кетъринг продажби

Кои сме ние и какво предлагаме на нашите клиенти: 1. АТМОСФЕРА – „Ние се усмихваме, за да се усмихвате и вие!” 2. КАЧЕСТВО - „Green Deli Café – символ на качество!” 3. ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ – „Знаем какво правим и го правим на 100%!” 4. СКОРОСТ – „Ние ценим Вас и вашето време! 5. ЧИСТОТА И ПОДРЕДБА – „Чистотата е най-доброто послание без думи!” 6. ИНДИВИДУАЛНОСТ – „Ние създаваме за Вас!” 7. НАТУРАЛНИ И ИСТИНСКИ – „Истинска, натурална и свежа храна специално за Вас!” 8. УДОБСТВО – „Ние сме тук за ваше удобство!” 9. ИНОВАТИВНИ – „Винаги очаквайте нeщо ново от Green Deli Cafe!”10. МОДЕРНИ – „Вижте новите тенденции в Green Deli Café!”

"Green Deli Cafe" е бързо разрастваща се верига кулинарни кафенета с 12 локации в София. Първото ни заведение отворя врати през 2012 г. и в момента при нас работят над 120 човека.
Ние сме кулинарни кафенета с богат асортимент от храни и напитки, повечето от които са авторски рецепти. Предлагаме и кетъринг за нашите клиенти за различни поводи и мероприятия. Приготвямe само неща, които ние самите харесваме и се стремим да сме в крак със световните тенденции и с желанията на хората за по-здравословно хранене. Предлагаме на клиентите си единствено прясна продукция, направена от натурални и истински продукти, без използване на полуфабрикати, оцветители, консерванти и други добавки. Заведенията ни са с дневна насоченост и са на самообслужване.
Във връзка с увеличените мащаби на дейността ни, търсим усмихнат и енергичен човек, който желае да работи и да се развива в тази дейност, за позицията Мениджър кетъринг продажби.
Основни отговорности:
• Отговаря за организацията на цялостната дейност, свързана с кетъринг продажбите;
• Поддържа необходимата документация;
• Изготвя ежедневни и месечни справки и анализи на продажбите;
• Проектира и планира бюджета на кетъринга;
• Отговаря за цялостния процес от намирането на клиент до изговяне и потвърждаване на оферта за кетъринг;
• Търси и привлича нови корпоративни кетъринг клиенти;
• Проактивно комуникира с установени клиенти;
• Координира дейността на кетъринга с Главен готвач и Главен сладкар;
• Следи процеса на плащания;
• Управлява маркетинг дейности, свързани с кетъринга;
• Поддържа необходимито количество консумативи като комуникира с доставчици и прави заявки.
Изисквания:
• Професионален опит на мениджърска позиция в бранша;
• Опит в продажби и комуникация с клиенти
• Опит в изготвянето на оферти и организация на събития;
• Способност за взимане на решения, самостоятелност и устойчивост на стрес;
• Самоорганизираност и самодисциплина;
• Внимание към детайла, постоянство и усърдие;
• Умение за работа в екип;
• Силни комуникативни умения;
• Гъвкавост и адаптивност при възникване на извънредни ситуации;
Нашето предложение:
• Конкурентна стартова заплата с гарантирани повишения при определено прослужено време и допълнителни бенефити;
• Ежемесечни бонуси, свързани с представянето;
• Работно време - 5-дневна работна седмица от понеделник до петък;
• Работа в динамична среда, сред професионалисти с отлична подготовка;
• Приятелската атмосфера, уважение и коректно отношение;
• Отлични условия на труд - комфортна и безопасна работна среда;
• Едномесечен професионален тренинг и обучение;
Ако нашето предложение ви харесва и желаете да се развивате и творите, присъединете се към нашия екип от ентусиазирани личности, като изпратите автобиография на български език с актуална снимка.
Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Производство