МЕНИДЖЪР ДОСТАВКИ

Ние сме „Софийска баница“ - утвърдена верига от пекарни с повече от 25 години присъствие на пазара. Във връзка с разширяване на дейността, компанията търси:
Основни задължения и отговорности:
• Осигурява цялостното ефективно съществуване и функциониране на звено доставки до дома и офиса в оперативен план чрез спазване на стандартите и следвайки стратегията за развитие;
• Ръководи оперативната работа по начин осигуряващ отлично качество на храната и обслужване в звено ДОСТАВКИ;
• Осигурява отлично познаване на стандартите за работа на компанията от всички служители в звено доставки;
• Осигурява максимална удовлетвореност на клиентите в звено доставки като осъществява ефективен контрол върху качеството на обслужване и храната, която получават;
• Осигурява проследяване и изпълнение на планове за действие във връзка с измерени резултати;
• Подбор, обучение и мотивация на персонала;
• Изготвя курсовете и маршрутите на доставчиците, съобразно районите и времето за доставка;
• Води комуникация с доставчиците и клиентите при евентуални казуси отностно изпълнението на поръчките и предприема съответните действия за безпроблемното доставяне на всяка поръчка в срок;
• Отговаря за правилното и коректно отчитане на доставчиците;
• Спазва санитарно-хигиенните изисквания при работа с продукти за пряка консумация;
• Отговорен е за всички задължения на компанията, произтичащи от Кодекса на труда,
Закона за здравословни и безопасни условия на труд и Правилника за вътрешен;
• Взаимодействие с външни платформи;
• Работа под напрежение.
Изисквания към кандидатите:
• Професионален опит на сходна позиция;
• Познания/придобиване на познания в сферата на транспорт и доставка на хранителни продукти;
• Добра компютърна грамотност;
• Организационни и лидерски умения;
• Отлични организационни и комуникативни умения;
• Умения за целеполагане, делегиране и обратна връзка.
Компанията предлага
• Много добри възможности за развитие и перспективи за кариерно израстване;
• Динамична работа в приятна работна атмосфера;
• Отлични условия на работа и възнаграждение;
• Допълнителна бонусна система обвързана с постигнатите резултати.
В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашето CV.
Конфиденциалността е гарантирана. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби