Мениджър Човешки Ресурси

Няма описание

Агротайм” ЕООД е сред водещите български селскостопански компании. Тя е пример за модерно иновативно земеделие и прилага успешно международни добри практики в български условия, а също част от продуктите й се изнасят в чужбина.
Вярваме, че правилният човек може да подобри бизнеса на компанията ни!
В момента търсим да назначим: Мениджър „Човешки Ресурси“
Основни длъжностни задължения:
1.Участва в разработване и отговаря за подбор на персонала и процедури за оценяване качествата на кандидатите за работа.
2.Проучва мотивацията за работа и потребностите на работниците и служителите.
3.Организира обучения за професионална квалификация на персонала.
4.Организиране на фирмени мероприятия.
5.Присъства и участва в работните процеси във звената на фирмата с цел анализ и решаване на проблеми свързани с човешките ресурси.
6.Присъства и участва на мениджърски срещи, оперативки и работни срещи в отделните звена.
7.Ръководи персонала в отчел „Човешки ресурси“.
8.Следи за спазването на процедури и разработването на нови относно правилата за работа , наемането на персонал, изплащане на възнаграждения и социални придобивки др.
Изисквания за заемане на длъжността:
1. Ръководни умения, работа в екип.
2. Работа в динамична среда, бързо и адекватно вземане на решения.
3. Изпълнителен, мотивиран и отговорен към възложените задачи.
4. Отлична компютърна грамотност.
5. Образование висше.
6. Владеене на Английски език.
7. Опит на подобна позиция е предимство.
Компанията предлага:
1. Отлично възнаграждение.
2. Въвеждащо обучение.
3. Добри условия на работа.
4. Постоянен трудов договор.
Необходими документи за кандидатстване: автобиография, мотивационно писмо, актуална снимка
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

June 10th, 2022

Исперих

Административни, Офис и Бизнес дейности