Мениджър Бизнес Развитие – Силова и защитна електроапаратура, ел.табла, енергийни центрове

ManpowerGroup® (NYSE: MAN) - световен лидер при новаторските решения, свързани с човешкия капитал, създава и предоставя ключово значими решения, които помагат на клиентите ни да постигнат бизнес целите си, като повишат своята конкурентноспособност. С повече от 60 години опит, компанията с оборот от 22 милиарда щатски долара, създава уникална добавена стойност чрез разбираем набор от иновативни решения, които осигуряват преимущество на клиентите в т.нар. Човешка ера. Тези решения включват цялата гама на услуги от бизнес цикъла, в това число постоянни и временни назначения; оценка и подбор на кадри; обучения; преквалификация; аутсорсинг и консултации. Световната мрежа на Manpower от близо 3,900 офиси в над 80 държави и области е най-широката в цялата индустрия и позволява на компанията да посрещне нуждите на своите 400 000 клиента годишно – както на малки и средни предприятия от всички индустриални сектори, така и на най-големите мултинационални корпорации в света. Чрез обвързването на нашето дълбоко разбиране за човешкия потенциал с целите на клиентите ManpowerGroup помага на работодателите и индивидите да постигнат повече, отколкото са мечтали, защото техният успех води до нашия. И чрез генерирането на тези мощни връзки, ние създаваме сила, която движи организациите напред, ускорява личния успех и създава по-устойчиви общности. Ние подпомагаме задвижването на работната среда. Наборът от решения на ManpowerGroup се предлага чрез ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis® и Right Management®. Научете повече как ManpowerGroup може да ви помогне да победите в Човешката ера на www.manpowergroup.com.

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водеща технологична компания, насочена към смарт решения в областта на електрооборудване и електроматериали, търсим отговорен и мотивиран служител, който да се присъедини към техния екип на позиция:

Мениджър Бизнес Развитие –
Силова и защитна електроапаратура, ел.табла, енергийни центрове

Компанията предлага:
• Конкурентно възнаграждение;
• Възможност за кариерно развитие във водеща компания;
• Възможност за развитие в сплотен екип от професионалисти;
• Атрактивна бонусна схема;
• Служебен автомобил с безлимитно ползване;
• ДЗО, застраховка живот и здр.грижи;
• Спoртна карта Multisport;
• Гъвкаво работно време, с възможност за ползване home office days;
• Работно място Бизнес парк София;

Отговорности и задължения:
• Презентация на портфолиото на компанията пред бизнес клиенти с цел привличане и изграждане на дълготрайни партньорства;
• Изграждане и поддържане на трайни отношения с ключови клиенти;
• Непрекъснато запознаване с новите продукти и технологии;
• Постигане на търговски цели и цялостна клиентска удовлетвореност;
• Развиване на широка мрежа от партньорства и нови бизнес клиенти;
• Прилагане на иновативни подходи за продажби на клиенти от различни сектори и индустрии.

Основни изисквания:
• Професионален опит на позиция мениджър бизнес развитие минимум 3 година;
• Опит в комуникация ключови клиенти;
• Задължителен опит на позиция техническа поддръжка електроматериали и електрооборудване;
• Ползване на AutoCAD на отлично ниво;
• Отлични познания за електроиндустриално оборудване;
• Завършено техническо образование ще се счита за предимство;
• Много добро работно ниво на англ. език В2 – писмено и говоримо;
• Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
• Проактивна личност с умения за работа в екип;
• Шофьорска книжка;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности