МЕХАНОШЛОСЕРИ

Алеги инженеринг ООД е частно дружество, насочено към производството на минни машини и ремонт на минна и строителна механизация. Към момента сме единствени в България, които проектират и произвеждат минни мобилни машини. През годините фирмата ни се наложи и като лидер в ремонтите на пробивни кариерни машини и минна механизация. Наши клиенти са компании от страната и чужбина, доверили се на опита и познанията ни в минната и строителна механизация. През 2020г. Алеги инженеринг ООД спечели награда в категория "Иновация за качество на живот" в конкурса "Иновативно предприятие на годината", което е признание за професионализма и познанията ни. Поради увеличаване обема на работа имаме нужда от квалифицирани специалисти и техници.

Алеги Инженеринг е малка компания, която проектира и произвежда малки серии минни машини и извършва ремонт на минна и строителна специализирана механизация.
Във връзка с увеличаване обема на работа АЛЕГИ ИНЖЕНЕРИНГ търси сериозни и отговрни специалисти:
Механо-шлосер
Отговорности:
- Извършва различни видове ремонт на строителна, минна и специализирана мобилна механизация.
- Отговаря за качественото и навременно извършване на ремонтните дейности
- Разчита техническа документация, конструктивни чертежи и прилага в работата изискванията към продуктите.
- Документира извършените дейности и води текущата им отчетност.
- Спазва правилата по ЗБУТ във фирмата.
Изисквания:
- Минимум средно техническо образование;
- Да владее различни видове шлосерски операции;
- Лоялност, коректност и отговорност при изпълнение на задачите
- Готовност за работа в динамична среда;
- Основна компютърна грамотност
- Професионален опит: 3 години трудов стаж по специалността или сходна позиция
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор
- Трудово възнаграждение - ще бъде обсъдено на крайно интервю с одобрените кандидати
- 5 дневна работна седмица/8 часов работен ден
- Работа в динамична и различна работна среда.
- Работно облекло

June 10th, 2022

Златица

Ремонтни и Монтажни дейности