Механошлосер

СТОМАНА ИНДЪСТРИ АД е водещ производител на стомана в България. Компанията е представена на Балканите и на международните пазари повече от 60 години и произвежда широка гама от продукти, включително дебелолистова ламарина, сортов прокат, стоманени сфери и специални профили.СТОМАНА ИНДЪСТРИ АД постоянно инвестира в най-съвременните технологии с цел да гарантира производството на висококачествени продукти и високия стандарт на обслужване на клиентите.СТОМАНА ИНДЪСТРИ разчита на уменията и усилията на своите служители, признавайки, че човешките ресурси са най-важни в бизнес сектора днес. От първостепенно значение за компанията е да привлича, усъвършенства и поддържа най-добрите си кадри, осигурявайки техния професионален прогрес и възнаграждавайки техните действия.

СТОМАНА ИНДЪСТРИ АД , водещ производител на стомана и широка гама от продукти, включително дебелолистова ламарина, сортов прокат, стоманени сфери и специални профили, представена на Балканите и на международните пазари повече от 60 години
търси амбициозни кандидати за позицията:
МЕХАНОШЛОСЕР
Основни задължения:
- Текущо поддържане на механооборудването в цеха;
- Извършване на планови и аварийни ремонти на оборудването;

Изисквания:
- Средно професионално образование – техническо;
- Правоспособност за електрозаваряване и газо-кислородно рязане;
- Възможност за работа на смени, включително нощни.
Предлагаме:
- Работа на пълно работно време в екип от професионалисти;
- Възможност за професионално развитие;
-Транспорт;
- Ваучери за храна;
- Организиран служебен транспорт;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Допълнително възнаграждение за постигнати производствени резултати;
Ще очакваме автобиографии от кандидати , отговарящи на посочените изисквания за заемане на длъжността.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, контакт ще установим с одобрените кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Перник

Производство