МЕХАНИК – ПРОМИШЛЕНО ОБОРУДВАНЕ

Вадиас ООД е с основна дейност рециклиране на полиетилен. Фирмата е най големия производител на рециклиран LDPE в България. Наетите лица в производството са над 100 човека.
Във връзка с разширяване на дейността си Вадиас ООД обявява свободни позиции за
МЕХАНИК-ПРОМИШЛЕНО ОБОРУДВАНЕ
Отговорности:
-Поддържане на поточна линия за преработка на отпадъчeн полиетилен
-Периодични планирани обслужвания на промишленото оборудване
-Спешни ремонти на отделните машини при аварии
Изисквания към кандидатите:
-Висока техническа грамотност и отговорност към работния процес и мерките за безопасност.
-Предимство е предишен опит в производсвено предприятие или поддържка и ремонт на други машини и съоражения.
- Креативност и умение за работа в екип
Ние предлагаме:
-Работа по трудов договор
-Обучение
-Добро заплащане
Месторабота - София 1528, район Искър, ул. „Подпоручик Йордан Тодоров” №4 (Метростанция „Софийска Света Гора”)
Ако предложената позиция представлява интерес за Вас и смятате,че отговаряте на посочените изисквания,моля изпратете Ваша актуална автобиография със снимка.
Само oдобрените по документи кандидати ще бъдат информирани на посочения от тях телефон и поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности