МЕХАНИК- НАСТРОЙЧИК - ПРОИЗВОДСТВО НА ПЛАСТМАСОВИ ИЗДЕЛИЯ

Предмет на дейностДейността на фирма ИДАН ДЖИ ДИ АЙ ЕООД е свързана с производство на компоненти от пластмаса. Ние сме водещ производител на бебешка индустрия, като основните ни дейности са насочени към разработка и продажба на богато разнообразие от продукти.Фирмата отстоява развитието и вярва в него. Със своите бизнес начинания, създавайки иновации и сътворявайки нещо ново, компанията повлиява на околния свят по един позитивен начин. Бизнесът е фокусиран основно върху производство  на качествени продукти и услуги.

Дейността на фирма ИДАН ДЖИ ДИ АЙ ЕООД е свързана с производство на компоненти от пластмаса. Във връзка с разширяване на дейността, фирмата предлага добра възможност за професионална реализация на специалисти в производството и търси да назначи:
Механик-настройчик- производство на пластмасови изделия
• 1. Основни отговорности и задължения
• Настройва и контролира правилната експлоатация на машини в цеха своевременно локализира и предлага мерки за отстраняване на възникнали повреди и последиците от тях.
• Участва в изпълнението на план-графиците за провеждане на технически прегледи и профилактика на машини в предприятието.
• Прави заявки за доставка на контролно-измервателна техника, резервни части и инструменти.
• Участва в извършването на плановите, профилактичните и аварийните ремонти на машини
• Уведомява управителя за всяка възникнала повреда на повереното му оборудване и предлага мерки за нейното отстраняване.
• Извършване на всички необходими действия за предотвратяване появата дефекти по изделията;
• Грижа за почистването на машините, според наличните процедури;
2. Основни изисквания:
• Средно или Висше образование
• Сръчност и наблюдателност;
• Опит в подобна длъжност, работа с машини и съоръжения – шприцмашини
• Познаване на пластмасовите материали;
• Възможност за работа на смени;
• Умения за работа в екип;
• Подготовка и контрол на машините за производство и опаковка на изделията;
3. компанията предлага:
• Започване веднага
• Работа на трудов договор;
• Безплатно работно облекло;
• Добро трудово възнаграждение;
• Въвеждащо обучение;
• Възможност за развитие и добри условия на труд;
• Работа в екип
Ако отговаряте на някои от изискванията и искате да се развивате, моля не се колебайте да кандидатствате при нас!
Телефон за контакт: 0882 36 29 84 (от 8:00 до 17:00, Понеделник- Петък).
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Поверителността е гарантирана.

June 10th, 2022

София

Производство