МЕХАНИК НА ТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ

„Мегатранс - 1” ЕООД е компания създадена през 90-те години в гр. София и се развива с динамични темпове до днес. През годините се разраства и се набавят още тежкотоварни автомобили, като към момента автопаркът надхвърля 285 автомобила. Дейността на фирмата е свързана изцяло с транспортиране на всякакъв вид товари, било то пакетирани, палетизирани или насипни. Изгражда логистични мрежи от комбиниран сухопътен, железопътен и морски транспорт за комплексно обслужване на цели и групажни товари. „Мегатранс - 1” ЕООД, извършва специализирани превози на насипни материали в България, Турция и Македония с гондоли и цоментовози. Предоставя цялостно планиране на логистичните потоци, митнически услуги и складови бази. Приоритет за нас са стабилните и коректни отношения с нашите партньори и клиенти.  „Мегатранс - 1” ЕООД притежава всички необходими застраховки и лицензи за извършване на вътрешен, международен транспорт по шосе, въздушен и морски транспорт.

"Мегатранс-1” ЕООД е голяма и утвърдена компания за вътрешен и международен превоз, разполагаща с автопарк от над 100 товарни автомобила.
Във връзка с амбициозните ни планове за разрастване, търсим отговорни професионалисти, които да се присъединят към нашият екип на позиция:
Отговорности:
- Извършва обслужване и ремонт на товарни и тежкотоварни автомобили ( Scania и Volvo)
- Извършва демонтаж на различни по сложност механизми, възли и детайли на автомобилите, ремонтира дефектирали такива и монтира нови или отремонтирани части;
- Извършва измервания с различни уреди, инструменти и приспособления, като спазва правилата за работа с тях;
Изисквания:
- Опит в ремонта и поддръжката на товарни автомобили и влекачи Volvo и Scania;
- Подходящо образование, предимство „ДВГ“;
- Практически опит в ремонта на товарни автомобили е задължително условие;
- Задълбочени познаване на технологичните процеси в механичен сервиз и устройството на товарните автомобили;
- Висока екипна ориентация;
- Коректно отношение и лоялност;
- Енергично и отговорно отношение към работата.
Нашето предложение:
- Много добри условия на труд и конкурентно заплащане;
- Много добри възможности за професионална реализация;
- Динамична и предизвикателна работа в екип от професионалисти;
- Работа в добре оборудвана база;
- Трудов договор с Мегатранс 1 ЕООД.
Месторабота кв. Обеля
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля, изпратете вашата автобиография, чрез бутона „Кандидатствай по тази обява“ или позвънете на тел.0878 803 403
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери