Медицински координатор

Няма описание

FiHealth Застраховане е застрахователна компания, специализирана в областта на здравното застраховане. Част е от групата на Fibank, един от лидерите на банковия пазар с повече от 25 годишна история.
Основни задължения:
- Приема и обработва обаждания от клиенти с оглед назначаване на часове за преглед и/или прием в здравни заведения;
- Отговаря на запитвания и предоставя информация за продуктите и услугите на Фи Хелт Застраховане;
- Поддържа актуална база данни за постъпили и обработени обаждания;
Изисквания към кандидатите:
- Медицинско образование със завършена образователна степен бакалавър
- Умения за комуникация;
- Отговорност;
- Лоялност.
Какво предлагаме:
- Обучение
- Работа в млад и динамичен екип
- Възможност за кариерно развитие
- Стимулиращо възнаграждение
Одобрените по документи кандидати ще получат обратна връзка и покана за интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности