Медицински център Оскар Клиник ООД logo

Медицинска сестра/Акушер/ка

Оскар Клиник е медицински център от най-съвременен тип, фокусиран върху предоставянето на услуги на майчино-феталната медицина и превантивната медицина за цялото семейство – мъжко, женско и детско здраве. Екипът ни е посветен на най-високия стандарт за превенция и профилактика на заболяванията и контрол на всички рискове преди, по време и след бременността.Нашият екип е от доказани професионалисти в майчино-феталната и превантивната медицина. Имаме над 20 години опит в предоставянето на високо качество пренатална диагностика и първокласна грижа за жената преди, по време и след бременност.

"Оскар Клиник" е модерна клиника с високофункционална апаратура и медицински специалисти с над 20 години опит в предоставянето на високо качество пренатална диагностика и първокласна грижа за жената преди, по време и след бременност.
В клиниката се поддържат високи стандарти на работа и професионализъм.
Търсим нови кадри на позиция Медицинска сестра/Акушер/ка.
Основни задължения:
* Извършва манипулации в кабинетите и съдейства на лекарите съгласно стандартите на Клиниката и изискванията за заеманата позиция.
Нашите изисквания:
* Образование- медицинска сестра или акушер/ка
* Позитивен и инициативен човек
* Организирана и отговорна личност
Ние Ви предлагаме:
* Атрактивно заплащане на трудов договор при пълни осигуровки
* Целогодишна заетост
* Платен годишен отпуск
* 5-дневна работна седмица от понеделник до петък, 8 часов работен ден.
* Постоянен трудов договор

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности