Мебелисти

Acherno е една от водещите компании за интериорен дизайн в България, с офиси в София, Пловдив, Варна и Бургас и екип от над 50 човека, съставен от висококвалифицирани и отдадени интериорни дизайнери, строители и монтажници, като разполагаме и със собствена производствена база за мебели и производствен отдел от конструктори и проектанти. Екипът и богатия ни опит направиха възможно завършването на стотици успешни проекти в цялата страна, спомагайки ни да предложим на своите клиентите пълно решение от ниво идея, до безупречното й изпълнение. Фокусът ни е върху практическите решения, които осигуряват на клиентите ни висококачествени и детайлно-реализирани проекти, в рамките на зададените срокове и бюджети. В процеса на работа интегрираме най-новите технологии, които допринасят за високото ниво на това, което правим.

Търсим да назначим мебелисти/монтажници, които да се присъединят към мебелното ни производство в гр.София.
За последните 10г се утвърдихме, като лидери в интериорния дизайн и изпълнението на обзавеждане по поръчка в България, с офиси в София, Пловдив, Варна и Бургас, не спираме да се развиваме и налагаме високи стандарти във всичко, което правим.

Изисквания
• Минимум 5 години опит в просизводството и монтажа на корпусна мебел
• Опит при работата с всички съвременни механизми
• Умения за работа на всички позиции в поизводствения процес
• Уменията за работа с циркуляр, пробивна машина и кантираща машина
• Умения за работа с производствените чертежи и монтажни схеми
• Прецизност и отговорност за качеството на извършваната работа
• Мотивация и желание за развитие е мебелното производство
• Комуникативност и отлична организация при работа в екип
• Свидетелство за правоспособност на МПС е предимство

Задължения
• Подготовка и прогонване на поръчките в цеха
• Проследяване на хамалите при доставката на отделните компоненти по обектите
• Монтаж на мебелите на обекта
• Обсъждане на особеностите при монтажа с конструкторите в цеха

Ние предлагаме
• Отлично възнаграждение
• Схема на заплащане без таван, комбинация от твърда заплата плюс процент от изработените поръчки
• Платен годишен отпуск

June 10th, 2022

София

Производство