МЕБЕЛИСТ

Няма описание

Фирма ГРАФИКА-ЯФ ЕООД е с дейност, която обхваща процеса по проектиране, производство, доставка и монтаж на интериорно обзавеждане за частни и обществени обекти. Поради разрастване дейността на фирмата се нуждаем от мебелисти, монтажисти.
Изисквания към длъжността:
- Минимален стаж от 3 години като мебелист
- Умение за работа със стационарни машини.
- Умение за работа с ръчни машини за производство и монтаж / обер-фреза, винтоверт, ръчен циркуляр,перфоратор.
- Опит при разчитане на чертежи
- Находчивост, техническо мислене, прецизност и организираност, внимание към детайла
- Умения за работа в екип, комуникативност.
- Опит при работата с всички съвременни механизми
- Умения за работа на всички позиции в поизводствения процес
- Прецизност и отговорност за качеството на извършваната работа
Задължения
- Подготовка и прогонване на поръчките в цеха
- Монтаж на мебелите на обекта
Ние предлагаме:
- Постоянна заетост на трудов договор след изпитателен срок.
- Петдневна работна седмица /понеделник-петък/
- Добри условия на труд и работно облекло
- Коректно и навременно изплащане на трудовото възнаграждение
- Възможност за придобиване на нови умения и усъвършенстване
- Основно възнаграждение.
- Бонус система след изпълнение на всяка поръчка в СРОК.
WWW.GRAPHICA.BG
Телефон за връзка 0885741466 - арх.Явор Стоянов
Телефон за връзка 0892035550 -инж. Стефан Желязков

June 10th, 2022

Пазарджик

Производство