МАЙСТОР на ролна машина с печатна и форматираща секция за ламиниране на хартия и картони

Няма описание

Полиграфснаб АД търси да назначи МАЙСТОР на ролна машина с форматираща секция за ламиниране на хартия и картони :
- Средно техническо образование или желание да работи с техника.
- Работа с печатни, ламиниращи и конфекциониращи машини за хартия и картон е предимството.
- Комуникативност, коректност, работа в екип.
Отговорности:
- Обслужване и работа с ролна машина с печатна секция за ламиниране на хартия и картони ;
- Зареждане на ролна машина с печатна секция за ламиниране на хартия и картони;
- Следи за качеството на произведената продукция;
- Описва произведената продукция в работна карта;
- Следи за състоянието на машината и се грижи за правилната работа с нея;
- Спазва технологичната и трудова дисциплина;
- Спазва изискванията за хигиена на работното място.
Полиграфснаб АД предлага:
- Отлични условия на труд в собствена база в гр.София;
- Бърза комуникация за достъп с обществен транспорт - 8 минути пеша до базата от Метростанция Жулио Кюри и Метростанция Г.М.Димитров, в непосредствена близост до автоусна спирка № 88,102 и 94.
- Високо възнаграждение;
- Възможости за обучение и развитие;
- Трудов договор и осигуровки.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери